Elektronik Sigara Türkiye’de Ne Kadar Kullanılıyor

Elektronik Sigara Türkiye’de Ne Kadar Kullanılıyor

Elektronik sigaralar sağlığa daha az zarar vermemesi nedeniyle tercih ediliyor. Genel olarak bakıldığında her sigara çeşitli insan sağlığı açısından zararlıdır. Ancak insanlar bu alışkanlıktan ne yazık ki vazgeçemiyor. Türkiye genelinde hemen hemen her bölgede elektronik sigara kullanımı yapılıyor. Yapılan araştırmalar sonucu elde edilen verilere göre Türkiye genelinde yüzde 50 oranlarında bu tütün ürününün kullanıldığı saptanmıştır. Elektronik sigara Türkiye genelinde ne kadar kullanılıyor sorusu bu şekilde yanıtlanıyor. Sigara tiryakileri elektronik sigarayı daha az orana sahip olması nedeniyle de tercih ediyor. Türkiye genelinde elektronik sigaralar sıkı bir şekilde kullanılıyor. Elde edilen istatistikler bu sonucu ortaya koyuyor.

Türkiye’de Elektronik Sigara Kullanımı

İnsan sağlığını tehlikeye atan ürünlerin en başında hiç şüphesiz sigara ilk sırada yer alıyor. Bütün dünya ülkelerinde tercih edilen elektronik sigaralar ülkemiz genelinde de kullanılıyor. Elektronik sigara kullanım olasılığı en fazla olan ülkeler arasında Türkiye 8.sırada yer alıyor. Sağlık açısından daha az zararı olan elektronik sigaralar Türkiye’de bu oranlar dahilinde kullanılıyor. Smok novo 4 türünde olan elektronik sigaralar Türkiye genelinde en çok tercih edilen seçeneği oluşturuyor. Elektronik sigara kullanımlarında ise dikkat edilmesi gereken detaylar yer alıyor. Bu ürünü tercih edenler yerli olan platformları tercih edebiliyor. Ancak çok tiryaki olan bireyler yabancı ülkelerden de ürün temin edebiliyor.

Türkiye’de Elektronik Sigara Tüketimi

Elektronik sigara günümüzde e sigara olarak ta isimlendiriliyor. Elektronik sigara kullanımları ülkeden ülkeye göre değişiklik gösteriyor. Türkiye genelinde elektronik sigara tercihleri normal sigaralara göre daha fazla oluyor. Bunun nedenleri arasında ise elektronik sigaraların daha az içeriklere sahip olması oluşturuyor. Konu hakkında yapılan analizlerde de bu detay ortaya çıkıyor. Ülkemiz genelinde elektronik sigara kullanımları bu detayları kapsıyor. Tütün ve tütün grubu arasında yer alan elektronik sigaralar farklı bir ürün olması nedeniyle de tercih edilebiliyor. Bu alanda ise çeşitli platformlar bu tarz ürünlerin satışlarına yer veriyor. Sizlerde elektronik sigara ürünlerinden temin etmek istiyorsanız elektronik buhar sitesi üzerinden işlem yapabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bursa Spa En İyi Spa Merkezi

Bursa Spa En İyi Spa Merkezi

En Uygun Protez Saç Fiyatları Oscar Hair Protez Saç Merkezinde

En Uygun Protez Saç Fiyatları Oscar Hair Protez Saç Merkezinde

ISO 18295 Çağrı Merkezi Yönetim Sistemi

ISO 18295 Çağrı Merkezi Yönetim Sistemi

Acuvue Oasys Nedir? Acuvue Oasys Lensler Kimler İçin Uygundur?

Acuvue Oasys Nedir? Acuvue Oasys Lensler Kimler İçin Uygundur?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir