Araç Kiralamada Mini Hasar Sigortası Nedir?

Araç Kiralamada Mini Hasar Sigortası Nedir?

Ankara araç kiralama hizmetleriniz sırasında, ilave hizmetler kısmından edinebileceğiniz çeşitli eklentiler mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de sizlerin de bildiği üzere mini hasar sigortası olmaktadır. Ancak tam olarak bunun ne anlam ifade etmekte olduğu da merak konusudur. Araç kiralama hizmetlerinizi gerçekleştirirken, sigortalı ve kasko kapsamından yararlanabileceğiniz şekilde, kurumsal firmaları seçmenizi önermekteyiz.

Mini hasar sigortası hizmetlerinizi, günlük bedeller ile birlikte ek hizmetler servisleri içerisinden alabiliyorsunuz. Belirlenmiş olan fiyat tekliflerini, bu alanlar içerisinden görebiliyorsunuz. Peki, mini hasar sigortasının tam olarak hangi konuları kapsıyor? Bu konuda mini hasar sigortası ile birlikte tüketici hangi konular üzerinde, firmanın sunduğu sigorta poliçesi kapsamında hizmetler talep edebiliyor?

Ankara Rent A Car hizmetlerini talep etmiş olduğunuzda, belirtilen durumlar kapsamında sigorta hizmetlerinizi alabiliyorsunuz. Bu hizmetler genel itibariyle boyasız kaporta göçük hasarı düzeltmesi, boya düzeltmesi, iç döşeme tamirleri, cam tamirleri şeklinde belirlenmiştir. Konuya dair daha detaylı bilgiler talep ettiğinizde, ister kendiniz direkt olarak sigorta poliçesinin kapsama alanlarına bakabilirsiniz isterseniz de yetkili ismiler ile iletişim halinde olabilirsiniz.

Sigorta poliçesi ile birlikte bu tip hasarlarınızın karşılanması durumunda, alacağınız hasarsızlık indiriminden olumsuz şekilde etkilenmeyeceksiniz. Bu konuda da herhangi bir şekilde endişeniz olmasın. Bu sebepten dolayı, son olarak söylemek istediğimiz şey, Ankara havalimanı araç kiralama hizmetlerinizi alırken mutlaka kurumsal firmalar ile anlaşmanızdır. Sigorta kapsamında, güvenilir şekilde hizmetler sunacak olan firmalardan araç kiralama hizmetleri almanızı önermekteyiz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Cephe Kaplamanın Önemi

Cephe Kaplamanın Önemi

Güvenilir Mantolama Uygulaması

Güvenilir Mantolama Uygulaması

Söve Kaplama Nedir Ne İçin Yapılır?

Söve Kaplama Nedir Ne İçin Yapılır?

Uşak Araç Kiralama Hizmeti – En Düşük Fiyatlar

Uşak Araç Kiralama Hizmeti – En Düşük Fiyatlar

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir